"Enter"a basıp içeriğe geçin

Android telefonlu iPhone kılıfı rekora koşuyor!

Bir akıllı telefon kılıfından beklentileriniz genellikle telefonunuzu düşmelerden koruması, belki kablosuz şarj ya da ekstra şarj süresi getirmesi ve cihazınızın çiziksiz, temiz kalabilmesini sağlamasıdır.

Fakat geçtiğimiz ay Kickstarter’da ortaya çıkan Eye projesi, bu işi tamamen değiştirecek gibi görünüyor. Çünkü bu kılıfın arka yüzünde Android işletim sistemli bir akıllı telefon bulunuyor. Bununla da yetinmeyen Eye’ın satıldığı kutusu bir iPhone tutacağına dönüşüyor.

Biri kablosuz şarj mı dedi?

Eye’ın özellikleri bununla da bitmiyor zira kendisinin kablosuz şarj özelliği de mevcut. Hal böyle olunca da hakkında yapılan haberlerin ardından bir anda popüler hale geldi ve 95.000 Dolar olarak belirlenen bağış hedefi tam altı katı para kazandırdı. Bu haber yazılırken toplamda 641.518 Dolar bağış toplanmıştı.

Bu da cihazın çok rahat bir şekilde üretileceği ve belki de ekstra başka özellikler de eklenerek satışa sunulabileceği anlamına geliyor. Belki ekstra hiçbir şey eklenmeyecek ama yine de artık Eye’ın gerçeğe dönüşeceği kesin gibi.Son olarak da Eye projesine destek olmak isteyenler için yarının son gün olduğunu belirtelim.

:: Eye projesi hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir