"Enter"a basıp içeriğe geçin

Google Asistanı, OnePlus 3 ve OnePlus 3T’ye yerleşti

Pixel ve Pixel XL’a bir süre mecbur bırakıldıktan sonra, Google Asistanı şimdi geniş bir Android el cihazları grubuna yöneliyor ve OnePlus 3 ve OnePlus 3T bunu ilk elde edenler arasındadır.

Resmi OnePlus Twitter hesabı, Google Asistan’ın her iki el cihazında da mevcut olduğunu tweet yaptı, bu nedenle ev düğmesine uzun süre basarak başlatabilmelisiniz. OnePlus 3 ve OnePlus 3T el cihazlarının hepsine henüz gelmediği net değil – henüz yoksa muhtemelen yakında olacak.

Asistan, telefonunuzla konuşarak akıllı evinizi kontrol etmenize olanak tanıyan mevcut Google Asistan ve Şimdi Açılma hizmetleri için akıllıca bir gelişmedir.

Konuşkan ve çok yakında

Google Assistant ayrıca AI’nın önceki sürümlerinden daha sohbet etmek için tasarlandı ve kullanımı daha sezgisel ve eğlenceli hale getirdi.

Bir OnePlus 3T veya 3 cihazınız yoksa, endişelenmeyin, çünkü Google Assistant, Android Marshmallow veya Android Nuga çalıştıran diğer “uygun cihazlara” da yöneliyor.

Hangi sınıfları uygun bir cihaz olduğundan emin değiliz, ancak güncellemeyi son birkaç yıldır uzaktaki en dikkat çekici el cihazlarında görmeyi bekliyoruz, bu yüzden yanınızdaki bir telefondan bir göz atın.

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir