"Enter"a basıp içeriğe geçin

Foxconn’a göre iPhone 8 gelmeyecek!

Son günlerde siz okuyucularımızın da farkedeceği üzere Apple’ın yeni akıllı telefonu olması beklenen iPhone 8 hakkında her gün yeni bir iddia ortaya atılıyor ve bizler de bu iddiaları sizlere iletiyoruz. Bugün de Foxconn’da çalıştığı iddia edilen birinin sözleri, iPhone 8 bekleyenlere kara haber niteliği taşıyor.

iPhone 8 bu yıl gelmeyebilir!

Her gün yeni bir iPhone 8 ya da iPhone 7S iddiaları ortaya atıldığı için artık bu haberler ciddi anlamda can sıkıcı hale gelmeye başladı ama Foxconn tarafından gelen iddialar Apple’ın yalnızca iPhone 7S ve iPhone 7S Plus modelleri için bileşen siparişleri verdiği yönünde.

17-04/27/iphone8-2.jpg

Hal böyle olunca da dikkat çekici bir iddia niteliği taşıdığı söylenebilir. Yani Apple, yeni bir iPhone tasarımında kullanılacak hiçbir bileşenin siparişini vermedi ve bu yüzden de bu yıl içerisinde iPhone 8‘in satışa sunulmayacağı düşünülüyor.

Aynı kaynak ayrıca yeni iPhone modelleri için gerekli tüm bileşenlerin yavaş yavaş bir araya getirilmeye başlandığını ve paketleme materyallerinin de Haziran ayının son haftasında Foxconn’un eline geçeceğini belirtti.

Gelin görün ki iPhone gibi bir markanın 10. yılının özel bir etkinlik ve hatta özel bir cihaz ile kutlanmama ihtimalini çok düşük görüyoruz. Bu yüzden de şimdilik bu haberleri dedikodu klasmanında tutmak durumundayız.

:: Sizce Apple bu yıl hangi iPhone modelini satışa sunacak?

SDN


İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir