"Enter"a basıp içeriğe geçin

Galaxy Note 8 bir kez daha doğrulandı!

Samsung, Galaxy Note 7 modelinde yaşadığı facia sonrasında kullanıcıların karşısına üst seviye özelliklere ve şık bir tasarıma sahip olan Galaxy S8 ikilisi ile çıkmış olsa da, halen Note serisinin yeni üyesini bekleyen büyük bir kitle bulunuyor.

Samsung, Galaxy Note 7 modelini yaptığı düzenlemeler sonrasında bazı ülkelerde tekrar satışa sunmaya hazırlanırken, Galaxy Note 8 modeli hakkında yeni bir detay daha ortaya çıktı.

Galaxy Note 8 modeli bu yıl duyurulacak!

2017 yılı 1. çeyrek finansal sonuçlarını yayınlayan Samsung’un, ‘ Galaxy S8 ve S8 Plus’ın başarısı ve ikinci yarıda yeni amiral gemisi modelinin piyasaya sürülmesi ile karlılığımızı sürdürmeye çalışacağız. ‘ ifadesi ile Galaxy Note 8 modelinin bu yıl karşımıza çıkacağı doğrulanmış oldu.

17-04/27/galaxy.jpg

29 Mart günü dünya ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilen Galaxy S8 lansmanında, sorularımızı cevaplayan Samsung Türkiye Başkan Yardımcısı Tansu Yeğen‘in Galaxy Note 8 hakkında yaptığı açıklamalara aşağıda yer alan linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Galaxy Note 8 modelinin tasarımsal anlamda Galaxy S8 ikilisi ile benzerlik göstermesi beklenirken, Note 8 hali hazırda üst seviye bir donanıma sahip olan Galaxy S8’den daha güçlü bir cihaz olacak.

:: Sizce Samsung, Galaxy Note 8 ile birlikte kullanıcılara ne gibi yenilikler sunmalı?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir