"Enter"a basıp içeriğe geçin

Galaxy Note 8 depolama seçenekleri neler?

Tanıtılması merakla beklenilen Samsung Galaxy Note 8 modeli hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Bu son bilgiler ise depolama seçeneklerine odaklanmış durumda. Peki, Galaxy Note 8 hangi depolama seçenekleriyle sunulacak?

Galaxy Note 8 iki farklı depolama seçeneğiyle geliyor

İddialara göre, Samsung tarafından iki Galaxy Note 8 varyasyonu piyasaya sürülecek. Bunlardan birisinin 64 GB, diğerininse 128 GB depolama alanı sağlayacağı ifade ediliyor. Ek olarak, her iki modelin de microSD kart desteği sayesinde 256 GB depolama alanına kadar yükseltilebilmesi beklentiler arasında yer alıyor. Bu anlamda phablet modelinde yer sıkıntısı çekme ihtimalinin oldukça düşük olacağını söyleyebiliriz.

17-06/30/samsung-galaxy-note-8-depolama-sdn-02.jpg

Galaxy Note 8’in beklenilen özellikleri arasında 6.3 inç kenardan kenara Sonsuz Ekran (Infinity Display), Exynos 8895 veya Snapdragon 835 işlemci, 6 GB RAM, 3300 mAh sabit batarya ve Android 7.1.1 Nougat mobil işletim sisteminin yer aldığını da hatırlatalım. Maalesef, parmak izi okuyucunun ise cihazın arka tarafında konumlandırılacağı da diğer bilgiler arasında.

Galaxy Note 8 bekleyenler için kötü haberse ürünün şimdiye kadarki en pahalı Samsung modeli olabilmesi ihtimali. İddialar ürünün Güney Kore’de 1000 dolar civarında; Avrupa, Kuzey Amerika ve Güney Amerika’da ise 1100 dolardan daha yüksek bir fiyat etiketine sahip olacağını söylüyor. Ürünün Eylül ayı sonunda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

:: Samsung Galaxy Note 8 almayı düşünüyor musunuz?

SDN
İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir