"Enter"a basıp içeriğe geçin

Galaxy S8’in yeni renk seçeneği sızdırıldı!

Samsung’un önümüzdeki hafta tanıtacağı Galaxy S8 ile ilgili neredeyse her şey biliniyor. Artık sokakta görsek bu S8 diyecek duruma geldik. Şirket S8’de renk yelpazesini geniş tutacak gibi görünüyor. Bugüne kadar beş rengi sızan S8 ile ilgili sızdırılan son renk seçeneği Note 7 ve S7 Edge’den tanıdığımız bir renk.

Galaxy S8 için üç ay koşulsuz ücret iadesi!

Galaxy S8 için üç ay koşulsuz ücret iadesi!

Galaxy S8 tanıtımı için artık son viraja girilirken Kore’den gelen yeni bir rapor, Samsung’un…

Mavi Galaxy S8 sızdırıldı

Galaxy Note 7 ile birlikte popüler hale gelen S7 Edge’de de kullanılan mavi rengi, S8 ve S8 Plus’ın renk seçenekleri arasında yer alabilir. Sızdırılan yeni bir görsel, Samsung’un bu renk seçeneğini S8 için de tercih ettiğini gösteriyor.
17-03/25/mavi-s8-1490428730.jpg
Galaxy S8 ve S8+’ın yanyana olduğu, sadece ön yüzlerini gösteren görselde her iki cihazın üst kısımlarına baktığınızda mavi renk açıkça belli oluyor. Görseli paylaşan kaynak, Samsung’un menekşe ve mavi renklerin ışığında farklı görünen “Violet Mavi” rengini yeni modellerinde kullanacağını belirtiyor. Bu rengin S7 Edge’deki Mercan Mavi olma ihtimali de var.
Bu sızıntıyla, Galaxy S8 ve Galaxy S8+ için mavi renk doğrulanmış gibi görünse de, daha farklı açılardan çekilmiş görüntüler yayınlanmadığı sürece kesin bir şey söylemek zor. Eğer bu renk seçeneği gerçekten varsa yeni görseller peş peşe sızmaya başlayacaktır.
:: Galaxy S8’de en çok hangi renk seçeneğinin olmasını isterdiniz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir