"Enter"a basıp içeriğe geçin

Google Pixel XL artık üretilmeyebilir!

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana gerek yüksek fiyatı gerekse bazılarında yaşanan bağlantı problemleri nedeniyle tartışma konusu olan Google Pixel akıllı telefonlar genel anlamda büyük beğeni topladı denebilir.

Önümüzdeki birkaç ay içerisinde Google I/O etkinliği sırasında yeni sürümlerinin tanıtılması beklenen Pixel ve Pixel XL hakkında ilginç iddialar ortaya atılmaya başlandı. Görünüşe göre Verizon gibi büyük birçok firma, ellerindeki Pixel XL modelleri tükendiğinde yeni sipariş geçmeyeceklerini açıkladı.

Yeni Pixel ne zaman gelecek?

Bu durum için şaşırtıcı yorumunu yapmak yanlış olmayacaktır. Zira Pixel XL’nin yeni sürümünün tanıtılmasına daha aylar var ve cihaz piyasaya sürülene kadar, şu anda satışta olan Pixel XL’lerin tükeneceğine kesin gözüyle bakılıyor.

17-04/06/pixx.png

Yeni Pixel’in önümüzdeki birkaç ay içerisinde tanıtılacağı biliniyor. Fakat Pixel 2 olarak adlandırılan bu cihazın çıkış tarihi konusunda herhangi net bir bilgi bulunmuyor.

Yine de Pixel ve Pixel XL’nin şimdiki modellerini en azından yaz aylarının sonlarına kadar stoklarda bulabilmemiz mümkün gibi görünüyor. Sonbahar aylarında muhtemelen Pixel 2 tanıtılacak ve satışa sunulduğunda da piyasada çok az sayıda orijinal Pixel ve Pixel XL modeli kalacak.

:: Google Pixel 2’yi bekliyor musunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir