"Enter"a basıp içeriğe geçin

Gümüş Nokia 6 satışa çıktığı gibi tükendi!

Çin’de tam anlamıyla bir Nokia çılgınlığı yaşanıyor. Nokia 6‘nın gümüş renkli modeli Çin’de satışa sunuldu ve çok kısa bir süre içerisinde tüm stoklar tükendi.

Çin’de Nokia 6 çılgınlığı!

HMD Global tarafından Çin pazarına özel olarak satışa sunulan gümüş renkli Nokia 6, aynı gün içerisinde tüm stoklarını tüketerek firmanın yüzünü güldürmeye devam etti denebilir.

Bundan önce satışa sunulan birçok Nokia modeli de inanılmaz bir başarı elde etmiş ve Nokia’yı yeniden güçlü markalar arasına sokmayı başarmıştı. Nokia 6’nın gümüş renkli modeli de bu geleneği sürdürdü.

Asya pazarında mükemmel bir başarı elde eden Nokia 6‘nın, Kuzey Amerika ve Avrupa kıtalarında nasıl bir performans sergileyeceği ise merak konusu oldu.

Hatırlarsanız daha önce gelen haberlerde bu yıl içerisinde Çin dışındaki ülkelerde de satışa sunulacağı açıklanmış ama kesin bir tarih verilmemişti.

Nokia’nın yeni amiral gemisi olması beklenen Nokia 9‘un aynı başarıyı tekrar edip edemeyeceği, akıllı telefon tanıtılıp satışa sunulduktan sonra görülecek demek yanlış olmaz.

:: Nokia’nın yeni modellerinin satışa sunulacak olması sizi heyecanlandırıyor mu?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir