"Enter"a basıp içeriğe geçin

HTC U ‘Ocean’ özellikleri ve yeni büyük sızıntılarda ortaya çıkan özellikler

Kenar Sensörleri, HDR + ve daha fazlası

Samsung Galaxy S8 ile LG G6 ve Sony Xperia XZ Premium, pistin HTC’nin gerçek 2017 amiral gemisi olan HTC U veya daha önce bilinen ‘HTC Ocean’ için açık olduğunu açıkladı. Yakın zamana kadar, HTC 11’in adından ziyade beklenen telefonun ayrıntıları zeminde inceydi, ancak şimdi bunun neredeyse her şeyini biliyoruz.

Vurgu, kesinlikle Android Headlines tarafından elde edilen bir resimde vurgulanmış Edge Sensörüdür. Bu özellik, HTC U’nun yanlarının kısa veya uzun sıkışmasıyla farklı işlevleri etkinleştirmenize olanak tanır.

Sadece telefonu tutarak şeyleri tetiklemekten kaçınmak için sıkmanız gereken zorluğu ayarlayabilir ve siteye göre bu jestlerle kamerayı, Google Asistanını ve diğerlerini başlatabilirsiniz.

Aşağıdaki galeride görebileceğiniz başka bir görüntü de, HTC U’nun dört mikrofona sahip olacağından, daha geniş detaylı, kayıpsız bir ses kaydı için bir surround ses efekti oluşturmayı amaçlayan sürükleyici 3D ses kaydı ve Hi-Res ses için kullanabileceğini belirtiyor.

Android Headlines

Android Headlines

Android Headlines

BoomSound ve büyük özellikler

Bir HTC amiral gemisi için her zamanki gibi, Okyanus görünüşte BoomSound ve iki hoparlörün yanı sıra ses profilini kulaklarınıza ve işitenize uyarlayan bir HTC U Sonic özelliğine sahip olacak. Bununla birlikte, HTC U Ultra’da olduğu gibi 3.5 mm’lik bir kulaklık girişi mevcut değil.

Ve başka bir resim, çekimde tam olarak açıklanmayan ‘HDR + Sahne Algılama’ nı ortaya koyuyor ancak muhtemelen fotoğraf çekmeden önce HDR efektlerini görebileceğiniz anlamına geliyor.

HTC U için neredeyse eksiksiz bir spesifikasyon listesi de aynı kaynaktan sızdırılmış durumda. Sözde telefonun bir Snapdragon 835 yonga seti, 4 veya 6GB RAM, 5.5 inç QHD ekran, USB Type-C, 64 veya 128GB dahili depolama, Android Nougat 7.1 ve USB üzerinden hızlı şarjı destekleyen 3.000mAh batarya olması bekleniyor. Ev düğmesindeki bir parmak izi tarayıcısı.

Hiçbiri inanılmaz geliyor, aslında oldukça standart amiral gemisi özellikleri ve daha önce duyduğumuzlarla büyük oranda eşleşiyor.

Daha önce karşılaştığımız kaçakların cep telefonunda bir giriş tuşu olmadan gösterdiği gibi, bu nedenle, daha da bilene kadar sağlıklı bir tuz yardımı ile bunu alıyoruz.

 

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir