"Enter"a basıp içeriğe geçin

HTC U suya karşı dayanıklı olacak mı?

HTC U ile ilgili yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bu yıl iddialı modelleriyle kullanıcıların karşısına çıkacak olan HTC adından oldukça söz ettirmek istiyor.

Bugün ortaya atılan bir iddiaya göre HTC U, IP57 sertifikası ile gelecek. Bu da şu anlama geliyor ki, yeni HTC U, toza ve suya karşı dayanıklı olacak.

HTC U suya karşı dayanıklı olacak mı?

30 dakika boyunca suyun altında kalabilecek olan HTC U, dışarıdan gelen toza karşıda ayrı bir direnç gösterecek. Son zamanlarda sağlamlığı ile ön plana çıkan HTC cihazları yine adından söz ettirmeye devam edecek gibi gözüküyor.

HTC U ile ilgili diğer bir iddia ise, yeni telefonda 3.5 mm‘lik kulaklı girişi kaldırılacak. Eğer bu iddia doğruysa iPhone 7‘den sonra kulaklık girişini kaldıran modeller kervanına HTC U‘ da katılabilir.

17-04/18/htc-u.jpg

Cihaz hakkında ortaya çıkan diğer detaylara baktığımızda ise, HTC U tek SIM’li ve çift SIM’li versiyonları ile kullanıcılara sunulacak.

Henüz bu konu hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat ilerleyen günlerde söylentiler hakkında HTC yetkililerinin önemli açıklamalarda bulunması bekleniyor.

HTC U özellikleri

Son olarak ise, HTC U’nun özelliklerini hatırlatırsak, Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak olan yeni amiral gemisi, HTC‘nin rakiplerine karşı en önemli silahlarından birisi olacak.

5.5 inç büyüklüğündeki Quad HD çözünürlük sunan bir ekrana ev sahipliği yapan HTC U, 12 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 16 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya da sahip. Bakalım HTC U, rakiplerine karşı nasıl bir performans sergileyecek?

:: HTC U hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir