"Enter"a basıp içeriğe geçin

HTC U Ultra için ilk güncelleme yayınlandı!

12 Ocak günü düzenlediği lansmanda kamera ve ses özellikleri ile ön plana çıkan U Ultra ve U Play modellerininin tanıtımını gerçekleştiren HTC, aradan geçen 4 ayın ardından U Ultra için ilk güncellemeyi yayınladı.

HTC U Ultra tanıtıldı! İşte özellikler!

HTC U Ultra modeli için yayınlanan ilk güncellemenin duyurusunu HTC’nin üst düzey yöneticilerinden Mo Versi yaparken, cihaz sahiplerinden gelen ekran görüntüleri ile güncelleme onaylanmış oldu.

HTC U Ultra modeli için ilk güncelleme!

1.15.401.12 sürüm numarasına ve 638.2 MB‘lık bir boyuta sahip olan güncelleme, HTC’nin lansmanda duyurusunu gerçekleştirdiği kişisel asistan uygulaması Sense Compaion‘u, U Ultra kullanıcıları ile buluşturuyor.

17-04/06/u-ultra-guncelleme.jpg

Sesli etkileşim desteğine sahip olmayan ve bu nedenle Siri gibi rakiplerinin oldukça gerisinde kalan Sense Companion, hava tahminlerinden restoran gibi mekanlara kadar birçok konuda kullanıcılara bilgi sağlayacak.

Günümüzde yazılımlar için standart hale gelen hata düzeltmelerine ve performans iyileştirmelerine ev sahipliği yapan güncelleme ile birlikte, U Ultra’nın ikinci ekranı için yeni özellikler sunuluyor.

:: HTC’nin U Ultra modeli için yayınladığı yeni güncelleme hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir