"Enter"a basıp içeriğe geçin

HTC U11 için yeni reklam filmleri yayınlandı!

HTC U11 ile ilgili iki yeni reklam filmi yayınlandı. HTC‘nin yeniden eski günlerine dönmek için ince eleyip sık dokuğu HTC U11 için farklı pazarlama yöntemlerinde uygulamaktan çekinmiyor.

HTC U11 için iddialı reklam filmleri!

Reklam filmlerine oldukça büyük bir bütçe ayıran Teknoloji devi, HTC U11‘den oldukça umutlu. Kısa süre öncesinde tanıtılan HTC U11 için birbirinden güzel iki yeni reklam filmi paylaşıldı.

Yeni Edge Sence özelliğini ön plana çıkartan ilk reklam filminde, U11‘in suya ve darbelere karşı dayanıklı olduğunu da vurguluyor. IP67 sertifikası ile gelecek olan U11, bu konuda kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunacak.

17-06/04/htc-u-11.jpg

Edge Sence sayesinde tek bir dokunmanız ile telefonun kamerasına rahatlıkla ulaşarak, en aksiyonlu anlarda bile rahatlıkla öz çekim ve fotoğraf çekebileceksiniz.

İkinci reklam filmine bakacak olursak, U11′in USonic kulaklığı ile müzik veya bir şey dinlerken dışarıdan gelen sesleri keserek dış dünyadan kopacağımızı belirtiyor.

Bir diğer yeni özelliğini daha öne çıkartan HTC, ”Akustik Yakınlaştırma” ile izlediğiniz video da yakınlaştırdığınız bölgenin sesini daha net duymanıza olanak sağlayacak.

Dikkat çeken özellikleri ile satışa sunulacak olan HTC U11 için yayınlanan reklam filmlerini aşağıdan izleyebilirsiniz.

İşte karşınızda HTC U11’in reklam filmleri!

:: HTC U11 için yayınlanan reklam filmleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN
İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir