"Enter"a basıp içeriğe geçin

iPhone 8 hakkında yeni bir sızıntı!

iPhone 8 hakkında yeni iddialar ortaya atılmaya devam ediliyor. Bu yılın en çok beklenen telefonlarından biri olan iPhone 8 ile ilgili iki farklı sızıntı haberi geldi.

iPhone 7 de patladı!

Akıllı telefonların bataryaları güçlenmeye devam ediyor ama beraberinde de teknik problemleri…

iPhone 8’in tasarımı göründü!

Apple‘ın onuncu yılında kullanıcılarına sunacağı yeni amiral gemisi hakkında yeni bir sızıntı ortaya çıktı. Fabrika çalışını tarafından çizilen bir taslağa göre, iPhone 8‘in tasarımı ile ilgili fikir sahibi olmaktayız.

Eskiz halindeki çizimleri Twitter üzerinden paylaşan fabrika çalışanı, iPhone 8 ile home tuşunun kalkacağını iddia ediyor. Yeni telefon ile birlikte home tuşunu, sanal tuş adı altında ekranın altına gömmeyi düşünen Apple, bu yıl farklı bir iPhone modeli ile karşımıza çıkacak.

Eskiz çizimlerinde gördüğümüz diğer detaylara bakacak olursak, iPhone 8‘de dikey şekilde konumlandırılmış çift arka kamera bulunuyor.

Telefonun ön tarafına baktığımızda ise, bizi çift facetime kamera karşılıyor. iPhone 8 ile beraber iris tarayıcı sensörünü veya 3D kamera özelliğini kullanıcılara sunmayı planlayan Apple, çift ön kamera ile beraber bunları düşünüyor olabilir.

iPhone 8’in prototip çizimi de sızdırıldı!

Fabrika çalışanının yapmış olduğu eskiz çizimleri ile beraber yapılan bir diğer sızıntı ise @VenyaGeskin1 tarafından geldi. 

Hatırlayacağınız üzere Benjamin GeskinSamsung Galaxy S8‘in tasarımı sızdırarak gündem konusu olmuştu.

Şimdi ise iPhone 8‘in tasarımını sızdıran kullanıcı, Apple‘ın yeni amiral gemisi ile ilgili önemli detayları gün yüzüne çıkardı.

Henüz yapılan iki sızıntı hakkında şirket yetkilileri, resmi bir açıklama bulunmadı.

Fakat sağlam kaynaklardan gelen bu sızıntıları göz önünde bulunduracak olursak, ilerleyen günlerde yapılan açıklamalar ile birlikte doğrulanacak olan iPhone 8‘in tasarımının aşağı yukarı,görüntülerdeki gibi olacağı tahmin ediliyor.

:: İddia edilen iPhone 8 tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir