"Enter"a basıp içeriğe geçin

iPhone 8 kasa şemaları sızdırıldı!

Özellikle Samsung’un radikal yeniliklere imza attığı yeni amiral gemisi Galaxy S8’den sonra daha da çok merak edilen Apple iPhone 8, bugün sızdırılan kasa şemalarıyla ilk defa gün yüzüne çıktı.

iPhone 8 kasa şemaları sızdırıldı!

Apple’a yakın bir kaynak tarafından sızdırılan bu yeni kasa şemaları, birçok iPhone severi şaşırtacak cinsten. Zira aşağıdaki sızdırılan kasa şemalarına bakacak olursak, bu sene üreticiler arasında süregelen ekran-kasa oranını zorlama yarışına Apple’ın da dahil olduğunu görebiliriz.

17-04/13/apple-iphone-8-kasa-semalari-sizdirildi-1.jpg

Ayrıca sızdırılan bu cihaz her ne kadar ( söylentileri doğrular nitelikte ) 4,7 inç’lik iPhone 7 ile aynı kasa oranına sahip olsa da, gerek ekran boyutu gerekse donanım bileşenlerinin konumunu bakımından birtakım farklılıklar gösteriyor.

17-04/13/apple-iphone-8-kasa-semalari-sizdirildi-2.jpg

Özellikle parmak izi okuyucusunun arkaya alınması ve “Home” butonunun kaldırılmasıyla, bildiğimiz klasik iPhone imajının yok edildiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Son olarak, sızdırılan bu kasa şemalarının (her ne kadar daha önceki birkaç sızıntıyı doğrular nitelikte olsa da) sahte olma olasılığının da bulunduğunu hatırlatmadan geçmeyelim.

:: Siz bu şemalar hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir