"Enter"a basıp içeriğe geçin

iPhone 8’in çıkış tarihi netleşiyor!

Özellikle 10. Yıldönümü vesilesiyle iPhone 8’in efsane bir cihaz olmasını bekleyen Apple kullanıcıları, anlaşılan o ki meraklarını biraz daha bastırmak zorunda kalacak. Zira bugün Apple’a yakın bir kaynak tarafından iPhone 8’in çıkış tarihi hakkında yeni bilgiler paylaşıldı.

iPhone 8’in çıkış tarihi netleşiyor!

Hatırlayacak olursak daha önce sizlerle, Apple’ın 3 farklı iPhone 8 varyasyonu tanıtacağına ve bu varyasyonlardan birinin 5,8 büyüklüğünde OLED bir ekrana sahip olacağına dair birtakım bilgiler paylaşmıştık.

17-04/07/apple-iphone-8-cikis-tarihi-sizdirildi-1.jpg

Bugün ise Apple’a yakın bir kaynak tarafından 4.7 inç, 5.5 inç ve 5.8 inç OLED ekranlı iPhone 8 varyasyonları doğrulandı. Resmi tanıtım ve ön sipariş tarihi olarak ise Eylülayı işaret edildi.

Ayrıca yine bu kaynak tarafından belirtildiğine göre 4.7 inç ve 5.5 inçlik modeller tanıtımın ardından yine Eylül ayı içerisinde ön siparişe açılacak, ancak 5.8 inç OLED ekranlı modelde ise siparişler 1-2 hafta gecikmeli olarak başlayacak.

Söz konusu bu muhtemel gecikmenin sebebi olarak ise geç gelen OLED ekran siparişleri gösteriliyor. Son olarak, sızdırılan bu bilgilerin halen resmi ağızlarca doğrulanmadığını ve dolayısıyla kesinlik arz etmediğini belirtmeden geçmeyelim.

:: Siz bu gelişme hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir