"Enter"a basıp içeriğe geçin

iPhone 8’in tasarımı ortaya çıktı!

iPhone 8 hakkında yeni haberler gelemeye devam ediyor. Gelen sızdırma haberlerinin ardı arkası kesilmezken, bir sızdırma daha gün yüzüne çıktı!

iPhone 8‘in tasarımı nasıl olacağı hakkında tartışmaların sürdüğü bugünlerde, yeni bir sızıntı haberi ile birlikte, iPhone 8′in görselleri sızdırıldı.

iPhone 8 sızdırıldı!

Bu sefer ise yapılan sızıntı ile birlikte, iPhone 8‘e ait olduğu iddia edilen prototip modele bakacak olursak, sızdırılan modellere benzer bir tasarıma sahip olduğunu görmekteyiz.

17-04/23/iphone-8-bezel-less-integrated-screen.jpg

Bu yıl home tuşunu kaldırarak, ekranın altına gömecek olan Apple, iris tarayıcısı Teknolojine geçerek daha güvenli bir deneyim sunmayı planlıyor.

Ayrıca dikey şekilde konumlandırılmış çift kamerayı da tekrardan görmekteyiz. Diğer rakipleri gibi Apple’da iPhone 8‘de neredeyse çerçevesiz bir ekran ile karşımıza çıkacak gibi görünüyor. 10’uncu yılına özel farklı bir tasarım anlayışı ile çıkacak olan iPhone 8 oldukça farklı bir tasarım ile kullanıcılarla buluşacak.

Henüz bu sızıntı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Fakat gelen sızıntıları göz önünde tutacak olursak, yeni iPhone 8‘in tasarımının yaklaşık sızdırılan görüntülerdeki gibi olacağı tahmin ediliyor. Kısacası şunu belirtmek gerekir ki, Apple bu yıl iPhone 7‘nin ardından köklü değişikliklere gidecek gibi duruyor.

:: Sızdırılan iPhone 8 görüntüleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir