"Enter"a basıp içeriğe geçin

İşte Galaxy S8 Plus’ın ekran değişim ücreti!

Galaxy S8 ikilisi gibi üst seviye akıllı telefonları satın alan kullanıcıların endişe duydukları konuların başında, ekranın kırılması durumunda ortaya çıkacak olan yüksek masraflar geliyor.

Önümüzdeki günlerde inceleme videosunu sizlerle paylaşacağımız Galaxy S8 Plus, yüzde 84 ekran kasa oranı ile oldukça şık bir görünüm sunarken, kavisli ekran kullanıcıların endişelenmesine neden oluyor.

Galaxy S8 Plus modelinin kullanıcılara teslimatı devam ederken, cihazın oldukça merak edilen ekran değişim ücreti GSM Arena tarafından açıklandı.

Galaxy S8 Plus ekranı oldukça pahalı!

Galaxy S8 Plus’ın 6.2 inç büyüklüğündeki Gorilla Glass 5 ile korunan Super AMOLED ekranı kırıldığında, kullanıcıların ödemesi gereken tutar Avrupa ülkeleri için yaklaşık 250 Euro olarak belirlendi.

17-04/26/galaxys8-6.jpg

Galaxy S7 edge modelinin ekran değişim ücretine kıyasla yüzde 25 daha pahalı olan bu tutarı TL’ye çevirdiğimizde ise, vergiler ve işçilik hariç yaklaşık 1000 TL’lik bir tutar ile karşılaşıyoruz.

S7 Edge için ülkemizde servislerin 1250 TL’ye ulaşan masraflar çıkardığını göz önünde bulundurduğumuzda, bir talihsizlik yaşayarak Galaxy S8 Plus’ın ekranını kıran kullanıcıların 1500 TL’yi gözden çıKarması gerekecek.

:: Galaxy S8 Plus ekran değişim ücreti hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir