"Enter"a basıp içeriğe geçin

LG G6 neden dünyanın en iyi telefonlarından biri değil?

Tamam, bu yazmanız biraz garip bir yazı – daha önce yaptığımız bir şey değil. Ancak bu, ihtiyaçların giderildiğini düşündüğümüz bir konudur, çünkü bazı insanlar muhtemelen merak ediyor olacak: LG G6 neden en iyi telefon listemizde değil?

Sonuçta, harika bir tasarımla doludur, LG G5 üzerinden gerçek bir sıçrama … ve bu telefon, yerini alıncaya kadar Birleşik Krallık listemizde üç numarada bulunuyordu (sizi olmasını sağlamak için her zaman eski telefonlara öncelik vereceğiz. Mümkün olduğunca uzun süre desteklenecek bir cihaz satın alacağım).

Yani muhtemelen merak ediyorsunuz: ‘Ne veriyor, çocuklar? LG G6’ya karşı neler var? ” Kısa (uzun) cevap: hiç bir şey değil. Bu telefonu çok beğendik … ancak LG, bu telefonu satmamızı zorlaştıracak çok garip bir karar verdi.

Cidden – LG’nin burada ne işi olduğunu bilmiyoruz. Telefonun premium tasarım ve geliştirilmiş ekran açısından büyük bir sıçrama olduğunu takdir ederken (kaput eksikliğini ve elin altında hissettiğimiz aşkı bizzat) markanın geriye dönük bir sürü başka alanı var.

Kamera geçen yılki ile hemen hemen aynı. İçindeki yongaseti 2016 yılından değil, Qualcomm’un en yeni, en yeni Snapdragon 835’inden değil. Çoğu bölgede 6GB RAM sürümü veya sesin yoğun bir şekilde iyileştirilebilmesi için dörtlü DAC’si veya kablosuz şarj cihazı yoktur.

Bir şey katmıyor

LG, net olarak telefonun maliyetini düşürmeye çalışıyor, Samsung’a karşı biraz tasarımla yarışıyor, ancak çoğunlukla Güney Koreli rakiplerini, 2017’de amiral gemisi telefonu almanın kesintisiz fiyatından alıyor.

Sonra fiyatlar ortaya çıktı ve inanamadık. IPhone 7 ve Samsung Galaxy S8 ile aynı fiyat ve fiyat sözleşmesi (tabii ki bölgenize bağlı olarak)? Ne için?

Bunun kötü bir telefon olmadığını söylemiyoruz – ancak olağanüstü değil. Oldukça yetkili. Oldukça iyi bir kamera, kullanıcı arayüzü, kabul edilebilir bir pil ömrü, bir süre LG’den gördüğümüz her şeyden çok daha olgunlaşmış bir çerçevede birleştiriliyor.

Kesinlikle, en son işlemci veya kanayan kenar kamera sensörüne ihtiyaç duymadığınızı düşünüyoruz, ancak kullanışlı bir telefona sahip olmak için bir marka var – ancak bir marka eski veya daha az optimize edilmiş bileşenleri kullanarak para kazandıracaksa, Tüketiciye yapılan tasarruflar.

Sonuç olarak, çok pahalıya mal olan iyi bir telefon var – ve en iyi listelerimize baktığımızda, yüzlerce (hatta binlerce) harcamak üzere olduğunuz şeyin buna değip değmediğine odaklanıyoruz, bu önemli bir husustur.

LG G6’nın pazardaki yeri hakkında hayal kırıklığına uğramış olanlar için tünelin sonunda ışıklar var:
İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir