"Enter"a basıp içeriğe geçin

LG G6 kullanıcılarına müjde!

G3’ün ardından G4 ve G5’de yaşanan birtakım donanım sorunları ve kullanıcı memnuniyetsizliklerini bir türlü gideremeyen LG, yeni amiral gemisi G6 ile bu olumsuzlukları tersine çevirmek istiyor. Zira bir numaralı rakibi Galaxy S8’in de tanıtılmasının ardından işleri daha sıkı tutan LG, G6 için özel içerik müjdesini verdi bile.

LG G6 kullanıcılarına müjde!

Özellikle kendine has 18: 9 ekran oranıyla Google Play’de uyumlu içerik bulunması çok zor olan G6, bu bağlamda kullanıcılarına geniş ekranın avantajlarını tam anlamıyla yaşatamıyor.

17-04/19/lg-g6-icin-200-den-fazla-yeni-uyumlu-uygulama-yayinlayacak-1.jpg

Google her ne kadar geliştiricilere uygulamalarını G6 ve S8 için uyumlu hale getirme çağrısı yapmış olsa da, söz konusu bu uyum süreci beklenenden çok yavaş ilerliyor. İşte tam da bu yüzden LG kontrolü ele almış durumda.

Önümüzdeki ay LG, G6 da ön yüklü gelen kendi uygulama mağazası “LG Smart World” de bulunan, 200’ü aşkın uygulama sayısını, geliştiricilerle yaptığı yeni anlaşma ve girişimlerle 2’ye katlayacak. Böylelikle G6 kullanıcıları cihazlarıyla uyumlu uygulama arama derdinden kurtularak, LG Smart World üzerinden istedikleri uyumlu uygulamayı indirebilecek.

:: Siz bu gelişme hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir