"Enter"a basıp içeriğe geçin

Meizu Pro 7’nin tasarımı sızdırıldı!

Meizu’nun üzerinde çalıştığı Meizu Pro 7 modeli hakkında bugün yepyeni bir detay daha ortaya çıktı. Yayımlanan koruyucu kılıf görselleri, daha önce belirtildiği gibi akıllı telefonun arka yüzünde ikinci bir ekranı olduğunu doğrular nitelikte.

Görseller gerçek olabilir mi?

Bu sorunun cevabı en çok merak edilen noktalardan biri. Çünkü hazırlanan koruyucu kılıf, daha önce ortaya çıkan çift ekran dedikoduları baz alınarak tasarlanmış ve internette yayılmış olabilir.

İşte bu yüzden şimdilik Meizu Pro 7‘nin kesin olarak çift ekrana sahip bir şekilde üretileceğini iddia etmek yanlış olacaktır. Yine de bahsi geçen kılıfla birlikte arkadaki minik ekranın oldukça güzel göründüğünü itiraf etmemiz gerek.

17-06/30/meizu-pro-7-sdn-shiftdelete.png

Bunların dışında Meizu Pro 7‘nin aynı zamanda parmak izi tarayıcı kamera görevi görecek bir “Home” tuşuna sahip olduğunu ve henüz detayları açıklanmayan özçekim kamerasının yer aldığını da görebiliyoruz.

Ayrıca cihazın alt kısmında 3.5 mm’lik kulaklık girişi yer aldığı da yayımlanan görsellerle ortaya çıkmış oldu. Son dönemde bu girişten kurtulmaya çalışan firmalara inat Meizu, klasik geleneği sürdürmeye karar vermiş gibi gibi görünüyor.

Son olarak da cihazın arka yüzünde yer alan ikinci ekran ile birlikte, Meizu tarihinde ilk kez çift kameradan oluşan bir düzeneğin yer aldığını da görmek mümkün.

:: Sizce Meizu Pro 7’nin tasarımı gerçekten bu olabilir mi?

SDN
İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir