"Enter"a basıp içeriğe geçin

Moto E4 ve Moto E4 Plus tasarımı ortaya çıktı!

Kullanıcıların ihtiyaçlarına göre farklı segmentlerde cihazlar geliştirmeye devam eden Motorola’nın, Moto E4 ve Moto E4 Plus modelleri hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz günlerde teknik özelliklerini ve batarya kapasitesini sizler ile paylaştığımız Moto E4 ikilisinin, bu kez ön yüzü ortaya çıktı.

Moto E4 ikilisi giriş seviyesi bir donanıma sahip!

Bugüne kadar ortaya çıkan özellikleri hatırlamak gerekirse, 5 inç boyutunda 854×480 piksel çözünürlükte bir ekranın yer alacağı Moto E4, MediaTek’in 6737m işlemcisinden ve Mali-T720MP grafik biriminden güç alacak.

5 megapiksel çözünürlüğünde arka ve 2 megapiksel çözünürlüğünde ön kameraya ev sahipliği yapan Moto E4, Android 7.0 Nougat işletim sistemi ile kutudan çıkacak.

17-04/15/motorola.png

Cihazların tasarımına göz attığımızda ise, Moto E4 modeli firmanın yeni C serisi ile benzer tasarımsal çizgiler taşırken, E4 Plus modeli, Moto G5 ile oldukça benzer bir tasarıma sahip.

Moto E4 Plus modelinin özellikleri hakkında ortaya çıkan bir bilgi bulunmazken, cihazların resmi tanıtım tarihi bilinmezliğini koruyor.

:: Motorola’nın yeni Moto E4 ve Moto E4 Plus modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir