"Enter"a basıp içeriğe geçin

Nokia 8 ve Nokia 9’un çizimleri ortaya çıktı!

Bugün internette dolaşmaya başlayan iki çizim görselinin Nokia 8 ve Nokia 9 modellerine ait olduğu iddia edildi. HMD Global tarafından Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 üçlüsünün ardından piyasaya sürülecek olan Nokia 8 ve Nokia 9’a ait olduğu belirtilen bu görsellerin yalnızca konsept çizimden ibaret olma ihtimali olduğunu da belirtelim.

Çizimler yeni Nokia’lara mı ait?

Az önce de belirttiğimiz gibi bu çizimlerin gerçekten de Nokia 8 ve Nokia 9‘a ait olma ihtimali var ama yalnızca konsept tasarım için hazırlanmış olabilirler. Yani cihazların son kullanıcıyla tanışacak olan tasarımları, burada gördüklerinizden farklı olabilir.

17-04/14/nokia8.png

Nokia 8

Yine de iki akıllı telefonun da çerçevesiz tasarım ile köşeden köşeye ekran ile tasarlandığı ve bu noktada büyük bir değişikliğe gidilmeyeceğini söylemek de mümkün.

17-04/14/nokia9.png

Nokia 9

Çizimlerden gördüğümüz kadarıyla iki cihaz da yatay çift kamera ile üretilecek ve köşeli tasarımlara sahip olacaklar. Son olarak da muhtemelen parmak izi okuyucu olduğunu düşündüğümüz bir bölümün yer aldığını da belirtelim ve haberimizi noktalayalım.

:: Nokia 8 ve Nokia 9’dan neler bekliyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir