"Enter"a basıp içeriğe geçin

Nokia’nın yeni Android telefonu 3310’da ABD’ye gelecek

Nokia, geçtiğimiz ay düzenlenen MWC teknoloji fuarında mobil dünyayı sarsarak gösteride dört yeni telefon duyurdu. Bir tanesi neredeyse interneti kırdı (Tamam, belki de o kadar ileri gitmedi, ancak Nokia 3310 büyük bir hit oldu).

Firma, diğer üçünü (Nokia 6, Nokia 5 ve Nokia 3) küresel olarak piyasaya çıkarmayı planladığı zamanda bize söyledi, ancak şu an Nokia’nın onayladığı açıklamalara göre, bu sürüm planlarının ABD’yi kesinlikle içerdiğini bildirdi.

Bu, Nokia taraftarları için iyi bir haber; Nokia 6,5 ​​ve 3, uygun fiyatlarla sağlam ve iyi tasarlanmış makinelerin hepsidir. Diyelim ki önümüzdeki Samsung Galaxy S8 seviyesinde olmasalar da, bir sonraki taşınabilir bilgisayarınız için iyi bir seçim olabilirler.

Buna rağmen, bu üçlü mobil Nokia iyiliği, muhtemelen 3310’daki bu pürüzleri tatmin edecek nitelikte olmayacaktır.

Maalesef, sevilen ve hemen hemen kırılmayan orijinal özellikli telefonun yeniden başlatılmasıyla cihaz ABD’de çalışmıyor çünkü frekansı ağlar ile uyuşmuyor. Bununla birlikte, Nokia markalı telefonları şimdi üreten şirket olan HMD, ABD’yi telefonun bir noktada serbest bırakması yönünde görüyor diyor.

O zamana kadar Nokia 6, Nokia 5 ve Nokia 3’ü Nisan ve Haziran ayları arasında satın alabilirsiniz. Telefonların fiyatları sırasıyla 229 € (yaklaşık 240 $), 189 € (yaklaşık 200 $) ve 139 € (130 $ civarında). Karşılaştırma amacıyla, Nokia 3310 fiyatı 49 € (yaklaşık 40 $).

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir