"Enter"a basıp içeriğe geçin

Note 7 yeni bataryasıyla görüntülendi!

Samsung, geçen ay yaptığı açıklamada Note 7’yi refurbished( yenilenmiş) olarak satışa sunacağını açıklamıştı. Daha güvenli bir batarya ile tekrar piyasaya çıkması beklenen Note 7’ye ait görseller, cihazda daha küçük bir batarya kullanıldığını gösteriyor.

3200 mAh batarya ile geliyor!

Samsung, Note 7‘nin yeniden satışa çıkışı ile ilgili olarak farklı pazarlardaki düzenleyici kurumlar ve gsm şirketleri ile yapılan istişarelere ve yerel talebe göre karar vereceklerini belirtmişti. Ayrıca cihazı farklı bir isimle piyasaya sürebileceklerini açıklamıştı.

17-04/08/yenilenmis-note-7.jpg

Vietnam’daki SAMSUNGVN sitesinin yayınladığı görseller, şirketin Note 7’yi yeniden satışa sunmak için hazırlandığını gösteriyor. Görsellerde Android 7.0 yüklü bir Note 7’nin 3200 mAh gücünde bir batarya ile çalıştığı görülüyor. Samsung, 3500 mAh gücündeki eski bataryanın patlamalara sebep olması sebebiyle daha küçük bir batarya kullanmayı tercih etmiş görünüyor.

17-04/08/20170408_123525-644x1154.jpg

Yeni cihazın ismi henüz belli değil. Fakat Note 7R ismi ile geleceği iddia ediliyor. Samsung’un yenilenmiş Note 7’yi Amerika‘da satışa sunmayacağını açıklanmıştı. Hindistan, Vietnam gibi gelişmekte olan ülkelerde satışa sunulması beklenen cihazın Avrupa pazarına girip girmeyeceği belli değil.

:: Yenilenmiş Note 7’yi satın almak ister misiniz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir