"Enter"a basıp içeriğe geçin

Note 8 çalışır halde görüntülendi!

Özellikle Note 7 talihsizliğinin ardından işleri pek yolunda gitmeyen Samsung, radikal değişikliklere imza attığı yeni amiral gemisi Galaxy S8 ile bu durumu lehine çevirmek istiyor. Ayrıca bununla kalmayan Samsung anlaşılan o ki Note 8 üzerindeki çalışmalarını bitirmiş bile. Zira cihazın bugün çalışır haldeki ilk görseli sızdırıldı bile!

Note 8 çalışır halde görüntülendi!

Merakla beklenen ve Samsung’un Note serisinin bir sonraki nesil üyesi olacak olan yeni Note 8, bugün çalışır halde ilk defa görüntülendi.

17-04/08/samsung-galaxy-note-8-calisir-halde-goruntulendi-1.jpg

Yukarıdaki sızdırılan görselde bulunan ve Note 8 olduğu iddia edilen bu cihaz, sizlerin de fark edebileceği üzere, Galaxy S8 Plus’dan bile büyük olmasına karşın benzer tasarım hatlarına sahip ( Bixby tuşu da dahil ).

17-04/08/samsung-galaxy-note-8-calisir-halde-goruntulendi-2.jpg

Ayrıca cihazın yanında bulunan S Pen’in, Note 5 ve Note 7’de kullanılan S Pen’lere çok benzediği de dikkat çeken başka bir ayrıntı ( zaten her iki cihazda kullanılan kalemler birbirine çok benzer ).

Son olarak, sızdırılan görselde bulunan cihazın, her ne kadar yeni Galaxy S8 tasarım hatlarını taşısa da, bir prototip olma ihtimalinin de çok yüksek olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

:: Siz bu cihaz hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir