"Enter"a basıp içeriğe geçin

OnePlus 5 bellekten kısmıyor!

OnePlus yeni modeli OnePlus 5 ile yine üst seviye özellikler sunma stratejisinden vazgeçemeyecek gibi gözüküyor. İşte OnePlus 5 akıllı telefonun sunacağı özellikler hakkındaki son bilgiler.

OnePlus 5 ile yine üst seviye özellikler

Çin’de 4 rakamının kötü şans anlamına gelmesi, OnePlus’ın OnePlus 3T modeli sonrasında doğrudan OnePlus 5’e atlamasına sebep olmuş durumda. Öte yandan şirket, geleneği bozmayarak yine üst seviye özellikleriyle dikkat çekmeyi başaracak. Son iddialara göre OnePlus 5, bellek miktarından kısmayarak 8 GB RAM ile birlikte gelecek. Yani bugünün birçok amiral gemisi modelinin 2 katı kadar bellekle.

17-04/10/oneplus-5-8-gb-ram-02.png

8 çekirdek ve Adreno 540 GPU’lu Qualcomm Snapdragon 835 platformundan gücünü alması beklenen OnePlus 5, bu yılın üst seviye akıllı telefonlarında görmeye alıştığımız daha az çerçeve miktarına sahip olacak. Ekran çözünürlüğü olaraksa 1440 x 2560’tan bahsediliyor, yani sonunda şirket 1080 x 1920 çözünürlükten vazgeçiyor. Yine son dönemin modası çift kamera kurulumu da bu model için beklenenler arasında.

Bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülmesi beklenen OnePlus 5 akıllı telefon için tahmin edilen fiyat etiketiyse 500 doların altında.

:: OnePlus 5 modelinden sizin beklentileriniz neler?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir