"Enter"a basıp içeriğe geçin

Oppo R11 de Geekbench’te göründü!

Oppo’nun önümüzdeki hafta tanıtacağı belirtilen yeni akıllı telefonu R11 için Geekbench test skorları da yayımlandı. Görünüşe göre R11’in Snapdragon 660 işlemcisi bir hayli iyi performans gösteriyor.

Snapdragon 660 etkisi!

11 Haziran tarihinde Oppo tarafından resmi olarak tanıtılacak olan R11 hakkında bilmediğimiz hiçbir şey kalmadı desek yanlış olmaz. Zira cihazın tasarımından teknik detaylarına kadar tüm bilgiler sızdırıldı. Aşağıdaki görselde de görebileceğiniz gibi Oppo R11, Geekbench testlerinden 5780 puan almayı başardı.

17-06/04/oppo-r11-test-geekbench-sdn-shiftdeletenet.png

Bu puanın oldukça yüksek olduğunu söylememiz gerek. Zira Snapdragon 660 ile bu denli yüksek skor alan fazla cihaz bulunmuyor. Bu da Oppo’nun işlemciye bir hayli önem verdiğini ve üzerinde sıkı bir çalışma yürüttüğünü gözler önüne seriyor.

Son olarak da Oppo R11’in tahminlere göre 5.5 inç’lik Full HD AMOLED ekran, 16MP ve 20 MP’lik çift ana kamera düzeni ve 2.900 mAh’lık batarya ile satışa sunulacağını da belirtelim. Yine de bu özelliklerin kesinleşmesi adına 11 Haziran tarihini bekleyip resmi açıklamayı görmek daha mantıklı bir hareket olacaktır.

:: Oppo R11 hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN
İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir