"Enter"a basıp içeriğe geçin

Samsung Galaxy S8 Active modeli doğrulandı!

Samsung’un Unpacked 2017 etkinliğinde duyurusunu gerçekleştirdiği Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus modellerinin teslimatının başlamasına 1 hafta gibi bir süre kalırken, yeni detaylar ortaya çıkmaya devam ediyor.

Samsung’un suya ve darbelere karşı dayanıklı bir yapıda olan Galaxy S8 Active modeli üzerinde çalıştığı SamMobile tarafından doğrulandı.

Galaxy S8 Active modeli hakkında ilk detaylar!

Samsung’un dayanıklı akıllı telefonlarını konumlandırıdığı Active serisinin yeni üyesi Galaxy S8 Active, SM-G892A model numarası ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

17-04/14/galaxy-s8-active-1492182747.jpg

Kullanıcıların en çok merak ettikleri konu ise, Galaxy S6 ve S7 modellerinde benzer bir tasarım kullandıktan sonra Galaxy S8 ile ciddi değişiklikler yapan Samsung’un bunu Galaxy S8 Active modeline nasıl yansıtacağı.

Galaxy S8 Active modelinin tasarımı hakkında şu anda hiç bir sızıntı bulunmuyor. Ancak, tahminler suya ve darbelere karşı dayanıklı yapı nedeniyle cihazda fiziksel ana ekran tuşlarının yer alacağı yönünde.

Haziran ayında gün yüzüne çıkacak olan Galaxy S8 Active modelinin, ABD’nin en büyük GSM operatörlerinden birisi olan AT&T‘ye özel olacağı söyleniyor.

:: Samsung’un Active serisi akıllı telefonları hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir