"Enter"a basıp içeriğe geçin

Snapdragon 835’li Sony Xperia XZ Premium’un Türkiye Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Sony, piyasanın en güçlü telefonlarından biri olan Xperia XZ Premium’un Türkiye lansmanını geçtiğimiz akşam gerçekleştirdi. Peki telefonun ülkemizdeki satış fiyatı ne olacak?Dünyanın önde gelen akıllı telefon üreticilerinden Sony, geçtiğimiz akşam İstanbul’da düzenlediği basın toplantısında yeni amiral gemisi telefonu Sony Xperia XZ Premium’un Türkiye’deki lansmanını gerçekleştirdi. Özellikle 960fps yavaş çekim modu ve güçlü teknik özellikleriyle dikkat çeken Xperia XZ Premium’un Türkiye’deki satış fiyatına ve çıkış tarihine dair bir bilgi ise henüz açıklanmadı.

Sony kanadından resmi bir fiyat duyurusu gelmemesine rağmen lansmanda Sony yetkililerinden edindiğimiz bilgiye göre Sony’nin yeni akıllı telefonu Sony Xperia XZ Premium, Türkiye’de 3599TL – 3799TL fiyat bandında satışa sunulacak. Snapdragon 835 platformu ve 4GB RAM ile güçlü teknik özelliklere sahip olan telefon için bu fiyat aralığının ideal olduğunu söylemek gerek.

Tabii öte yandan edindiğimiz bilgiler her ne kadar telefonun bu fiyat aralığında satışa çıkacağını işaret etse de Sony, Xperia XZ Premium’un fiyatını henüz netleştirmiş değil. Konuyla ilgili Sony kanadından resmi bir açıklama geldiğinde bu açıklamayı da sizlerle paylaşacağız.
İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir