"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sony Xperia X yeni özelliklere kavuştu!

Akıllı telefonlarında kullanıcılara sunacağı yeni özellikleri büyük güncellemeler öncesinde ilk olarak test etmek isteyen Sony, Xperia X modeli için yayınladığı konsept yazılımlara bir yenisini daha ekledi.

Sony'den Xperia X için konsept yazılım!

Sony, 38.3.A.0.83 sürüm numaralı yazılım ile gelişmiş pil tasarrufu özelliğini, 38.3.A.0.94 sürüm numaralı yazılım ile Ambient Display özelliğini ve geçtiğimiz ay yayınladığı 38.3.1.A.0.74 sürüm numaralı yazılım ile ise, AptX desteğini Xperia X modeli ile buluşturdu.

Xperia Z ailesine veda ederek yoluna Xperia X ailesiyle devam etme kararı alan Sony, bugün konsept yazılımlara bir yenisini daha ekledi.

Sony Xperia X için yeni konsept yazılım!

Xperia X modeli için yayınlanan 38.3.1.A.0.91 sürüm numaralı konsept yazılım, Sony’nin ses efektleri motorunu MusicFX uygulaması ile bir araya getirerek, kullanıcıların Sony tarafından geliştirilen efektler ile ses ayarlarını yapabilmesine imkan tanıyor.

17-04/01/xperia-x-yazilim-1491059365.png

Bluetooth bağlantısı sırasında ortaya çıkan yeniden başlatma probleminin giderildiği güncelleme ile birlikte, ekranın üst kısmında bulunan pil yüzdesi, artık pil simgesinin dışına taşınıyor.

:: Sony’nin Xperia X modeli için yayınladığı konsept yazılımlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir