"Enter"a basıp içeriğe geçin

Xiaomi Mi 6 fiyatı ve özellikleri sızdırıldı!

Çin akıllı telefon pazarının lideri Xiaomi’nin, “amiral gemisi katili” olarak adlandırılan ucuz ancak güçlü “Mi” akıllı telefon serisinin yeni üyesi Mi 6, bugün ayrıntılı teknik özellikleri ve akıllara zarar bir fiyat etiketiyle listelendi. Bakalım cihaz fiyatına oranla ne gibi özellikler sunuyor.

Xiaomi Mi 6 görselleri sızdırıldı!

Bugün yapılan sızıntı ile birlikte Xiaomi Mi 6’nın görselleri sızdırıldı. Yapılan bu sızıntıyla,…

Xiaomi Mi6 fiyatı ve özellikleri sızdırıldı!

Çin menşeli bir online satış sitesi olan “Oppomart”, bugün Xiaomi’nin yeni amiral gemisi Mi 6’yı ayrıntılı teknik özellikleri ve fiyat etiketiyle beraber kısa süreliğine sitesinde listeledi.

Yukarıdaki görselden de görebileceğiniz üzere yeni Xiaomi Mi 6: Snapdragon 835 işlemciye, 6 GB LPDDR4 RAM ve 128 GB ROM’a, 5,15 inç büyüklüğünde – FullHD çözünürlüğünde OLED bir ekrana ve son olarak önde 13 MP, arkada ise 19 MP’lik (“Sony Exmor”, ikinci kamera 13 MP olabilir) iki adet kamera sensörüne sahip.

Xiaomi Mi 6’nın çıkış tarihi belli oldu!

Xiaomi’nin yeni akıllı telefonu Mi 6 için ortaya değişik iddialar atılmaya başlandı. Bunlardan…

Tüm bu güçlü donanımın sadece 299 dolar gibi bir fiyat etiketiyle son kullanıcıya ulaştırılması, şüphesiz diğer akıllı telefon üreticilerini çok zor durumda bırakacaktır. Zira Samsung ve Apple’ın yeni amiral gemisi cihazlarının 800 ila 1000 dolar aralığında bir fiyat etiketiyle satışa çıkması bekleniyor.

Not: Cihazın eğimli ekranlı ve Helio X30 işlemcili 2 ayrı muhtemel varyasyonunun da olduğunu belirtmeden geçmeyelim.

:: Siz yeni Xiaomi Mi 6 hakkında neler düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir