"Enter"a basıp içeriğe geçin

Xiaomi Mi 6 hakkında yeni sızıntı!

Xiaomi Mi 6 hakkında yeni bir söylenti haberi daha ortaya çıktı. Bu yılın en çok beklenen telefonlarından biri olan Xiaomi Mi 6 bildiğiniz üzere ilerleyen saatlerde düzenlenecek olan büyük bir basın toplantısı ile tanıtılacak.

Xiaomi Mi 6 hakkında yeni görseller!

Kullanıcıların karşısına oldukça iddialı bir modelle çıkacak olan Xiaomi, Mİ 6 ile gümbür gümbür geliyor. Teknik özellikleri ile dikkat çeken Teknoloji devinin yeni amiral gemisi hakkında geçtiğimiz saatlerde yeni görselleri sızdırıldığı iddia edildi.

17-04/19/xiaomi-mi6-shiftdelete.jpg

Ortaya atılan iddiaya göre, Xiaomi Mi 6, beş farklı renk seçeneği ile karşımıza çıkacak. Siyah, beyaz, gümüş, gri ve altın renk seçenekleri ile çıkacağı iddia edilen Xiaomi Mi 6‘nın yeni görselleri paylaşıldı.

Tanıtılacak olan Xiaomi Mi 6‘nın tahmin edilen özellikleri tekrardan hatırlatacak olursak, yeni amiral gemisi Snapdragon 835 işlemcisinden güç alacak.

5.1-inç FullHD bir ekrana sahip olan Xiaomi Mi 6‘nın 4 GB RAM’li versiyonu 64 GB depolama alanıyla gelecek. 6 GB RAM’li modelinse 128 GB depolama alanı olduğu da önceden yapılan sızıntı haberlerinde yer almıştı.

Sürekli söylenti haberleri ile karşımıza çıkan Xiaomi Mi 6 çift arka kameraya sahip olacak. Home tuşunun kaldırıp kaldırılmayacağı hakkına net bir bilgiye sahip olmasak da, gelen söylentileri şöyle bir toparladığımız da, yeni telefonda parmak izi okuyucu sanal hale getirilip ekranın altına gömülebileceği düşüncesi de oldukça ön plana çıkıyor.

Kutudan Android 7.1.1 güncellemesi ile çıkacak olan amiral gemisi, IP68 sertifikasını da bulunduracak. Ayrıca bugün tanıtılacak olan Mi 6 Plus modeli de gün yüzüne çıkacak. Xiaomi Mi 6 Plus’ı  Mi 6’dan ayıran tek fark ise 5.7-inçlik ekran boyutu olduğunu görmekteyiz.

İşte Xiaomi Mi 6 hakkında sızdırılan görseller

17-04/19/xiaomi-mi6-cift-kamera-shiftdelete.jpg

17-04/19/xiaomi-mi6-yeni-sizinti-shiftdelete.jpg

17-04/19/xiaomi-shiftdelete.jpg

:: Sizce Xiaomi Mi 6 başarılı olabilecek mi?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir