"Enter"a basıp içeriğe geçin

Xiaomi Mi 6 hangi renklerde satılacak?

Hakkında yaşanan tonlarca sızıntının ardından geçtiğimiz günlerde resmi olarak tanıtılan Xiaomi’nin yeni amiral gemileri Mi 6 ve Mi 6 Plus modellerinin hangi renk seçenekleriyle satışa sunulacağı da ortaya çıktı.

Mi 6 ve Mi 6 Plus için 11 farklı renk!

Snapdragon 835 işlemci ve 6 GB’lık belleğiyle oldukça etkileyici teknik detaylara sahip olarak üretilen Mi 6 ve Mi 6 Plus‘ın ne zaman piyasaya sürüleceğinin yanında, Xiaomi’nin tanıtımda gösterdiği renk seçeneklerinden daha fazla seçeneğe sahip olarak satılacağı da belli oldu.

Çin’de satılacak olan Xiaomi Mi 6 serisi için hazırlanan dökümanlarda cihazların teknik özelliklerinin dışında 11 farklı renk seçeneğinin Çin’de yaşayan Xiaomi sevenleri beklediği de görülüyor.

17-04/21/x.jpg

Xiaomi’nin tanıtımda açıkladığı renk seçenekleri siyah, beyaz, mavi ve gümüş renklerden ibaretti. Fakat yukarıdaki dökümanda da görebileceğiniz gibi altın, gri, pembe, şampanya, koyu gri, vişne çürüğü ve dondurulmuş siyah (!) modeller de kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Bahsi geçen bu ekstra renk seçeneklerinin muhtemelen Çin pazarına özel olacağı ama Çin dışındaki ülkelerde de Limited Edition yani sınırlı sayıda satılabileceği gelen son bilgiler arasında.

:: Xiaomi Mi 6’yı hangi renk almak isterdiniz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir