"Enter"a basıp içeriğe geçin

Xiaomi Mi 6 ne zaman tanıtılacak?

Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun, bir canlı yayın sırasında yaptığı açıklamayla Xiaomi Mi 6‘nın Nisan ayı içerisinde mutlaka tanıtılmış olacağını resmi olarak duyurdu.

Xiaomi Mi 6 hakkında çılgın iddia!

Satış tarihi ne zaman?

Geçtiğimiz günlerde kamerasının 30 MP olabileceği ve buna ek olarak bir de Plus sürümünün de hazırlandığı gibi önemli iddiaların konusu haline gelen Mi 6 modelinin ne zaman piyasaya sürüleceği konusunda henüz resmi bir bilgi bulunmuyor.

Fakat yine Mart ayında cihazın üretiminde yaşanan problemler yüzünden satış tarihinin en az bir ay ertelendiğini de öğrenmiştik. Bu yüzden Xiaomi Mi 6‘nın Nisan ayında tanıtılması ve Mayıs sonlarına doğru da satışa sunulması oldukça mantıklı görünüyor.

17-04/04/mi-6-shiftdelete-1490298541.jpg

Xiaomi Mi 6 hakkında elimizde bulunan bilgiler şimdilik bu kadar. 11 ya da 18 Nisan tarihinde tanıtıldıktan hemen sonra çıkış tarihi ve fiyatı konusunda yorum yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Xiaomi Mi 6‘nın Plus sürümünde ise yine 30 MP’lik bir kameranın yer alacağı ve 5.7 inç’lik ekran ile satışa sunulacağı iddia ediliyor. Bu da yaklaşık 5.15 inç olacağı düşünülen Mi 6’dan çok büyük bir fark içermeyeceği anlamına geliyor.

:: Xiaomi Mi 6’yı bekliyor musunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir