"Enter"a basıp içeriğe geçin

Xiaomi Mi Max 2 sızdırıldı!

Xiaomi Mi Max 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan detaylar ile birlikte, Xiaomi Mi Max 2‘ye ait ilk görseller Weibo üzerinden sızdırıldı.

Xiaomi Mi Max 2’nin görüntüleri sızdırıldı!

Geçtiğimiz haftalarda GFXBench üzerinden yapılan sızıntı ile özellikleri ortaya çıkan Xiaomi Mi Max 2‘ye ait olan görseller de bugün paylaşıldı.

Xiaomi Mi 6‘nın tanıtımına sayılı günler kalmışken, Teknoloji devinin  orta segmentli telefonu ile ilgili yeni bilgiler gün yüzüne çıktı.

17-04/17/xiaomi-mi-max2-shiftdelete-1492460501.jpg

Yapılan sızıntı ile birlikte, yeni telefonun tasarımı hakkında fikir sahibi olmaktayız. Paylaşılan görseller ile birlikte telefonun ön yüzüne dair bir görsel bulunmuyor. Fakat görsellerde yeni telefonun USB Tybe C portuna sahip olduğunu görmekteyiz.

Diğer tasarım detaylarına bakacak olursak, telefonun üst kısmında yer alan 3.5 mm‘lik kulaklık girişi dikkatimizi çekiyor.

Yeni telefonun iddia edilen özelliklerini hatırlatırsak, Xiaomi Mi Max 2, yeni nesil Snapdragon 626 işlemcisinden güç alacak.  6.4-inçlik 1080p çözünürlüklü ekranı ile karşımızı çıkacak olan Mi Max 2, 4G ve LTE bağlantısına sahip olacak.

17-04/17/xiaomi-mi-max-2-1492460533.jpg

Metal bir gövde tasarımına ev sahipliği yapacak olan yeni Mi Max 2, 4 GB RAM ve 128 GB depolama alanı ile kullanıcıların huzuruna sunulacak. Ayrıca yeni telefonun arka kamerası 12 MP, ön kamerası ise 5 MP çözünürlüğüde olacak.

Henüz yapılan sızıntı haberi hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Ancak ilerleyen günlerde yeni detaylar kullanıcılara paylaşılması bekleniyor.

:: Xiaomi Mi Max 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir