"Enter"a basıp içeriğe geçin

Xperia XZ Premium testlerde oldukça iddialı!

Sony’nin Mobil Dünya Kongresi’nde duyurusunu gerçekleştirdiği Xperia XZ Premium, yüksek performans sunan donanımı ve üst seviye ekranı ile kullanıcıların oldukça ilgisini çeken bir model oldu.

Geçtiğimiz günlerde Geekbench testinde elde ettiği skorları sizler ile paylaştığımız Xperia XZ Premium, bu kez GSM Arena’nın konuğu olarak yeni test sonuçları ile karşımıza çıktı.

Gelin, Sony’nin yeni amiral gemisi rakipleri karşısında nasıl bir performans sergiliyor? sorusunun cevabına hep birlikte göz atalım.

Xperia XZ Premium Benchmark test sonuçları!

GeekBench 4 ile gerçekleştirilen çoklu çekirdek testinden 5837 puan elde eden XZ Premium, Galaxy S8 ikilisinin gerisinde kalırken, Huawei P10 ve iPhone 7 Plus gibi iddialı akıllı telefonları geride bırakmayı başarıyor.

17-05/10/xz-premium-geekbench-cekirdek.jpg

GeekBench 4 ile gerçekleştirilen tek çekirdek testinde ise 1943 puan elde eden cihaz bu kez Galaxy S8 Plus ve Huawei P10 Plus’ı geride bırakırken, Galaxy S8 ve iPhone 7 Plus’ın karşısında yenik düşüyor.

17-05/10/xz-premium-geekbench-tek.jpg

Basemark OS II testinde ise 4127 puan alan Xperia XZ Premium, zirveye yerleşerek Huawei P10 Plus ve Galaxy S8 gibi rakiplerini geride bırakıyor.

17-05/10/basemark-os-ii.jpg

Basemark X testinde 38507 puan elde ederek üçüncü sıraya yerleşen cihaz, Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın gerisinde kalıyor.

17-05/10/basemark-x.jpg

:: Sony Xperia XZ Premium’un sergilediği performans hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN
İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir