"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeni bir iPhone 8 konsept videosu!

iPhone 8‘in potansiyel tasarımı açısından sayısız fikir ortaya atılıyor. Bunlardan gerçeğe en yakın olanı çerçevesiz bir akıllı telefon ile karşı karşıya olabileceğimizi iddia edenler denebilir. Bu dedikodu da sanatçıları harekete geçirmeye yetip artıyor.

Karşınızda Martin Hajek’in iPhone X’i!

Son olarak Martin Hajek tarafından hazırlanan ve iPhone X adını verdiği bir cihazın konsept görüntüleri ortaya çıktı ve bu konsept tasarımda da iPhone 8’in çerçevesiz bir tasarıma sahip olduğunu görebiliyoruz.

Fakat bu tasarımda Hajek’in iPhone’un eski modellerinde olan ve Apple’ın oldukça başını ağrıtan anten bölümünün bir benzerini kullandığını görebiliyoruz. Bu yüzden de bu tasarımın gerçeğe yakın olma ihtimali dahi olmadığını söylememiz zor değil. Zira Apple yıllarca bu anten ile ilgili birçok sorun ile boğuşmak zorunda kalmıştı.

Yine de Retro olarak adlandırabileceğimiz tasarımı sayesinde diğer konsept tasarımlardan bir adım öne çıkmayı başardığını da söylemek zorundayız. İsterseniz sözü uzatmayalım ve sizleri Martin Hajek’in konsept tasarım iPhone X videosu ile başbaşa bırakalım.

:: iPhone 8’in tasarımı sizce nasıl olmalı?

SDN

İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir