"Enter"a basıp içeriğe geçin

Yeni OnePlus modelinin adı onaylandı!

OnePlus yeni amiral gemisi ile birlikte kullanıcıların karşısına çıkmak için hazırlıklarına son hız devam ediyor. Ortada dolaşan tüm söylentilere ve iddialara son veren OnePlus yetkilileri bir sonraki amiral gemisinin adını onaylandı.

OnePlus 5 onaylandı!

Bu yıl kullanıcıların karşısına çıkacak olan yeni amiral gemisin adı OnePlus 5 olacağı şirket yetkilileri tarafından onaylandı.

Yeni amiral gemisin adını doğrulayan yetkililer ayrıca, OnePlus 5‘in Haziran veya Ağustos ayları arasında kullanıcıların karşısına çıkmasını hedeflediklerini de belirtti.

Henüz OnePlus 5‘in özellikleri, hakkında bir açıklama yapılmadı. Fakat ortaya atılan söylentilere göre OnePlus 5, yeni nesil güçlü Snapdragon 835 işlemcisinden güç alması bekleniyor.

17-05/05/oneplus.jpg

8 GB RAM‘i ve 128 GB‘lık depolama alanı ile birlikte ön plana çıkmayı hedefleyen OnePlus 5, 23 megapiksellik çift arka kamerası ile birlikte rakiplerinin karşısına oldukça iddialı bir model  ile çıkmayı hedefliyor.

Cihaz hakkında pek fazla bir detaya sahip değiliz, ancak ilerleyen günlerde OnePlus 5 hakkında yaşanan gelişmeleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

:: OnePlus 5 hakkında ne düşünüyorsunuz?

SDN
İlk Yorum Sizden Gelsin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir